Z poczwórną mocą bluszczu dla całej rodziny

 

Syrop przeciwkaszlowy Prospan®

powinien się znaleźć w każdym domu, w którym są dzieci

  • Od pierwszego dnia życia
  • Ma owocowy, wiśniowy smak
  • Nie zawiera cukru ani alkoholu

Skuteczny i bardzo dobrze tolerowany – odpowiedni nie tylko dla dzieci, ale także dla całej rodziny. Żadna apteczka nie może się obejść bez Syropu przeciwkaszlowego Prospan®. Przyjemny wiśniowy smak sprawia, że przyjmowanie go jest dziecinnie łatwe – i nie zawiera on przy tym alkoholu ani cukru. Wyciąg z suszonych liści bluszczu w formie syropu jest przyjemny dla osób w każdym wieku.

Ulotka dla pacjenta PDF

PROSPAN®

Skład jakościowy i ilościowy: 100 ml syropu zawiera Hederae helicis folii extractum siccum (5-7,5;1) - 0,7g, ekstrahent - etanol 30% (m/m).
Postać farmaceutyczna: Syrop
Wskazania do stosowania: pomocniczo w ostrych i przewlekłych stanach zapalnych dróg oddechowych z kaszlem.
Przeciwwskazania: Leku Prospan® nie wolno stosować u pacjentów z nadwrażliwością na substancję czynną lub na jakikolwiek inny składnik leku. Preparat zawiera sorbitol. Przy przestrzeganiu zalecanego dawkowania pacjent przyjmuje do 2,9 g sorbitolu w dawce jednorazowej. Specjalne ostrzeżenia i środki ostrożności dotyczące stosowania: Nie zaleca się przyjmowania preparatu osobom z dziedziczną nietolerancją fruktozy. U dzieci poniżej 5. roku życia syrop Prospan® należy stosować tylko po konsultacji z lekarzem.

Charakterystka Produktu leczniczego

Korzyści ze stosowania Prospanu® w skrócie

Prospan® – unikalny jak odcisk palca

Lekarstwo na kaszel Prospan® wytwarzane jest w ramach indywidualnego i wyjątkowego procesu produkcji. Ten unikalny proces powoduje powstanie jedynego w swoim rodzaju wyciągu Prospan® Special-Ivy-Extract EA 575®, z formułą pneumoaktywną®.

Ten specjalny wyciąg może skutecznie pomóc w leczeniu skomplikowanych procesów związanych z kaszlem. Prospan® rozrzedza kleisty śluz zalegający w oskrzelach, umożliwiając jego łatwiejsze wykasływanie, a dzięki temu - usunięcie z organizmu. Działa rozkurczowo na oskrzela, poszerzając zwężone drogi oddechowe, co umożliwia swobodniejsze oddychanie. Wyciąg z bluszczu posiada właściwości przeciwzapalne i przyspiesza powrót do zdrowia.

Prospan® jest bardzo wszechstronny. Można go stosować nie tylko w ostrych formach kaszlu, lecz także w przewlekłych stanach zapalnych oskrzeli, których objawem jest kaszel.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.