Z poczwórną mocą bluszczu dla całej rodziny

 • Syrop przeciwkaszlowy Prospan®

  powinien się znaleźć w każdym domu, w którym są dzieci

  • Od 2. roku życia
  • Ma owocowy, wiśniowy smak
  • Nie zawiera cukru ani alkoholu

   


   

  Skuteczny i bardzo dobrze tolerowany – odpowiedni nie tylko dla dzieci, ale także dla całej rodziny. Żadna apteczka nie może się obejść bez Syropu przeciwkaszlowego Prospan®. Przyjemny wiśniowy smak sprawia, że przyjmowanie go jest dziecinnie łatwe – i nie zawiera on przy tym alkoholu ani cukru. Wyciąg z suszonych liści bluszczu w formie syropu jest przyjemny dla osób w każdym wieku.

  Nazwa produktu leczniczego: PROSPAN® Hederae helicis folii extractum siccum (liść bluszczu) (5-7,5:1), 35 mg / 5 ml, syrop.

  Wskazania do stosowania: Syrop Prospan jest produktem leczniczym roślinnym stosowanym jako środek wykrztuśny w produktywnym
  kaszlu (tzw. mokry kaszel).
  Przeciwwskazania: Nie stosować u pacjentów z nadwrażliwością na substancję czynną lub na inne rośliny z rodziny Araliaceae (araliowate) lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.
  Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 2 lat ze względu na ryzyko nasilenia objawów ze strony układu oddechowego.
  Podmiot odpowiedzialny: Engelhard Arzneimittel GmbH & Co. KG, Herzbergstr. 3, 61138 Niederdorfelden, Niemcy.

  Charakterystka Produktu leczniczego

 • Pastylki Prospan®

  powinny się znaleźć w każdym domu

  • Od 6. roku życia
  • Pomarańczowy smak
  • Nie zawierają cukru

   


   

   

  Wygodna i dyskretna forma pastylki to optymalne rozwiązanie dla aktywnych osób, poszukujących nowoczesnych rozwiązań. Już nie potrzebujesz łyżeczki, miarki czy wody do popijania tabletek. Smaczna, pomarańczowa pastylka sama rozpuszcza się w ustach! Pastylki Prospan walczą z kaszlem wszędzie tam, dokąd zmierzasz.

  PROSPAN®

  Hederae helicis folii extractum siccum (5-7,5:1), 26 mg, pastylki miękkie

  Wskazania do stosowania: Prospan jest produktem leczniczym roślinnym stosowanym jako środek wykrztuśny w produktywnym kaszlu (tzw. mokry kaszel).

  Przeciwwskazania: Nie stosować u pacjentów z nadwrażliwością na substancję czynną lub na inne rośliny z rodziny Araliaceae (araliowate) lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.

  Charakterystyka produktu leczniczego

   

Korzyści ze stosowania Prospanu® w skrócie

Prospan® – unikalny jak odcisk palca

Lekarstwo na kaszel Prospan® wytwarzane jest w ramach indywidualnego i wyjątkowego procesu produkcji. Ten unikalny proces powoduje powstanie jedynego w swoim rodzaju wyciągu Prospan® Special-Ivy-Extract EA 575®, z formułą pneumoaktywną®.

Ten specjalny wyciąg może skutecznie pomóc w leczeniu skomplikowanych procesów związanych z kaszlem. Prospan® rozrzedza kleisty śluz zalegający w oskrzelach, umożliwiając jego łatwiejsze wykasływanie, a dzięki temu - usunięcie z organizmu. Działa rozkurczowo na oskrzela, poszerzając zwężone drogi oddechowe, co umożliwia swobodniejsze oddychanie. Wyciąg z bluszczu posiada właściwości przeciwzapalne i przyspiesza powrót do zdrowia.

Prospan® jest bardzo wszechstronny. Można go stosować nie tylko w ostrych formach kaszlu, lecz także w przewlekłych stanach zapalnych oskrzeli, których objawem jest kaszel.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Drogi Użytkowniku,

Prosimy o kliknięcie przycisku „zgadzam się” poniżej tego komunikatu, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych (po 25 maja 2018 r.), zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług i funkcjonalności na stronie internetowej www.prospan.pl oraz jej podstronach, a także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Partnerów, w celu zapewnienia Tobie możliwości korzystania ze wszystkich funkcjonalności, a także w celach marketingowych.

Jeżeli nie ukończyłeś 18 roku życia, o wyrażenie zgody poproś rodzica lub opiekuna prawnego.
Wyrażenie zgody  jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać, a informację jak to zrobić znajdziesz klikając na ten link.

Twoje dane będziemy przetwarzać na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody w celu prawidłowej realizacji umowy, tj. udostępnienia Tobie treści i funkcjonalności na naszej stronie.

Wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych jest warunkiem korzystania przez Ciebie z usług i funkcjonalności na stronie na naszej stronie.  Jeżeli nie wyrażasz zgody, prosimy o kliknięcie przycisku „nie zgadzam się” poniżej i opuszczenie strony.

Jakie dane osobowe zbieramy?

W takcie korzystania przez Ciebie z naszej strony zbieramy dane zapisywane w plikach cookies (w tym Twoja lokalizacja, nr IP, czy rodzaj urządzenia z którego korzystasz), pozwalające na analizę Twojej aktywności na stronie. Ponadto, skorzystanie z niektórych funkcjonalności może wymagać podanie przez Ciebie adresu e-mail lub imienia i nazwiska.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Salveo Poland sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-923) przy ul. Kołobrzeskiej 12, dla której akta rejestrowe pod nr KRS 0000417432 prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie.

W jakich celach przetwarzamy Twoje dane?

Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celach określonych w Polityce Prywatności, m.in. w celu:

 • dokonywania analiz i pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom, w tym poprzez narzędzia dostarczane przez Google,
 • dopasowania treści stron i ich tematyki, w tym tematyki ukazujących się materiałów do Twoich zainteresowań,
 • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
 • przekazywania na Twoje życzenie informacji i podręczników, które nie są dostępne na stronie, bezpośrednio na Twój adres e-mail treści.

 

Komu możemy przekazać Twoje dane?

Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, w tym na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, np. świadczącym usługi przechowywania danych na serwerach, agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług, Partnerom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Dane o Twojej aktywności na stronie mogą być również zbierane przez naszych Partnerów.

Jakie są Twoje uprawnienia?

Informujemy, że przysługują Tobie w szczególności następujące prawa:

 • prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,
 • prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych – co będzie skutkowało brakiem możliwości dalszego korzystania przez Ciebie z naszej strony i jej funkcjonalności,
 • prawo do przenoszenia danych,
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Szczegółową informację na temat przysługujących Tobie praw znajdziesz klikając w ten link.

Jak długo będziemy przechowywać Twoje dane?

Twoje dane będziemy przechowywać przez okres niezbędny do zapewnienia prawidłowego korzystania przez Ciebie z treści i funkcjonalności na naszej stronie, a także pozwalający nam na pomiary i analizę ruchu na stronie. Szczegółowe informacje znajdziesz klikając w ten link.

 

Drogi Użytkowniku,

Korzystanie ze strony internetowej www.prospan.pl wymaga wyrażenia przez Ciebie zgody